26/31 EKİM 2015 TARİHLERİNDE ERMENİSTANIN ERİVAN SEHRİNDE YAPILACAK OLAN 1.İŞİTME ENGELLİLER DÖVÜŞ SANATLARI MÜSABAKASINA KATILACAK OLAN JUDO KARATE VE TAEKWONDO BRANJLARI YARIŞACAKTIR.
KARATE MİLLİ TAKIM LİSTESİ |
||
1 |
İbrahim ELÇİN |
Teknik Direktör |
2 |
Levent AYDEMİR |
Baş Antrenör |
3 |
Murat DELİHASAN |
Antrenör |
4 |
Feray KOÇALİ |
Antrenör |
5 |
Fatih ÇİÇEK |
Sporcu |
6 |
Mehmet Ali SAPMAZ |
Sporcu |
7 |
Şükrü DÜNDAR |
Sporcu |
8 |
Oğuzhan GENÇ |
Sporcu |
9 |
Rıfat ONAY |
Sporcu |
10 |
Ümit ÖZÇEVİK |
Sporcu |
11 |
Volkan KARDEŞLER |
Sporcu |
12 |
Ahmet ÖZDEMİR |
Sporcu |
13 |
Abdullah ATAŞ |
Sporcu |
14 |
Zeliha IŞIK |
Sporcu |
15 |
Kader IŞIK |
Sporcu |
16 |
Rümeysa AKYÜZ |
Sporcu |
17 |
Gamze İPEK |
Sporcu |
18 |
İrem ÖZKAR |
Sporcu |
19 |
Firdevs AYDIN |
Sporcu |
1st European
Deaf Martials Arts Championships
26 Ekim 2015 |
Karate: |
18:00-19:00 Teknik Buluşma ve kura çekimi |
27 Ekim 2015 |
Karete: Kata- Kumite |
9:00 - 12:00 : Kata |
27 Ekim 2015 |
Karete: Kumite Open |
9:00 - 12:00 : Kumite open |
TAEKWONDO MİLLİ TAKIM LİSTESİ |
||
1 |
Cihat KUTLUCA |
Teknik Direktör |
2 |
Mustafa GENÇTÜRK |
Antrenör |
3 |
Yılmaz POLAT |
Antrenör |
4 |
Mevlüt PEKCA |
Antrenör |
5 |
Erkan ŞİMŞEK |
Masör |
6 |
Ahmet Hakan TUNA |
Sporcu |
7 |
Muhammet GÜLER |
Sporcu |
8 |
Batuhan ŞİMŞEK |
Sporcu |
9 |
Mehmet KIZILKAYA |
Sporcu |
10 |
Merve YAZICI |
Sporcu |
11 |
Selma CANLI |
Sporcu |
12 |
Yıldız BEKİL |
Sporcu |
13 |
Selver ŞEKER |
Sporcu |
14 |
Elif YENİGÜN |
Sporcu |
15 |
Ayşegül GÖKKAYA |
Sporcu |
16 |
Zeki ÇALIŞKAN |
Sporcu |
17 |
Ali Rıza KARACA |
Sporcu |
1st European
Deaf Martials Arts Championships
27 Ekim 2015 |
Taekwondo |
18:00 - 19:00 Teknik Buluşma ve Kura Çekim |
28 Ekim 2015 |
Taekwondo Poomse |
14:00 - 17:00 : Poomse |
29 Ekim 2015 |
Taekwondo Müsabaka |
09:00 - 14:00 : Müsabakalar |
1st European
Deaf Martials Arts Championships
İŞİTME ENGELLİLER JUDO MİLLİ TAKIMI LİSTESİ
NO |
ADI- SOYADI |
BÖLGESİ |
GÖREVİ |
1 |
SÜLEYMAN DEMİRTAŞ |
SAMSUN |
KAMP MÜDÜRÜ |
2 |
MUSTAFA SOYTÜRK |
SAMSUN |
T. DİREKTÖR |
3 |
OSMAN GÖKCÜL |
DİYARBAKIR |
ANTRENÖR |
4 |
ERDOĞAN GÜLŞAN |
KASTAMONU |
ANTRENÖR |
5 |
BEKİR GÜZELİMDAĞ |
SİVAS |
ANTRENÖR |
6 |
FATMA GÜZELİMDAĞ |
SİVAS |
ANTRENÖR |
7 |
ALİ RIZA ÖĞREDİCİ |
KARAMAN |
SPORCU |
8 |
ENES YILDIZ |
İSTANBUL |
SPORCU |
9 |
YUSUF ÇELİK |
KONYA |
SPORCU |
10 |
AHMET SARI |
ANTALYA |
SPORCU |
11 |
OSMAN TENK |
ESKİŞEHİR |
SPORCU |
12 |
AHMET ÖLÇER |
ANTALYA |
SPORCU |
13 |
METİN TEKİN |
GAZİANTEP |
SPORCU |
14 |
SAMET BULUT |
ORDU |
SPORCU |
15 |
M. MUSTAFA ŞİMŞEK |
DENİZLİ |
SPORCU |
16 |
OSMAN BAYRAK |
SAMSUN |
PARTNER SPORCU |
17 |
VEYSİ GÖZ |
KONYA/Seydişehir |
PARTNER SPORCU |
18 |
SEDEF YILMAZ |
ANKARA |
SPORCU |
19 |
ZEHRA ÖZBEY |
GAZİANTEP |
SPORCU |
20 |
CENNET ÇOLAK |
KARAMAN |
SPORCU |
21 |
AYŞE KESİKTAŞ |
KARAMAN |
SPORCU |
22 |
DİDEM EREL |
İSTANBUL |
SPORCU |
23 |
MÜNİFE AYDIN |
ANTALYA |
SPORCU |
29 Ekim 2015 |
Judo |
18:00-19:00 Teknik Buluşma ve kura çekimi |
30 Ekim 2015 |
Judo Katogoriler |
9-00 -17:00 Kategori Müsabakaları |
Genel Ziyaretçi Sayısı : 2133008